Yönetim ve Eğitmen Kadromuz - Cimnas GYM

Quickly coordinate e-business applications through revolutionary catalysts for change. Seamlessly underwhelm optimal testing procedures.
Cimnas GYM

Yönetim ve Eğitmen Kadromuz


Tüm ekibimiz Türkiye’nin önde gelen kurumlarında çalışmış, üniversite mezunu ve pedagojik formasyon sahibi. Eski Milli Sporcu ve Milli Takım antrenörleri yönetiminde profosyonel bir ekibimiz bulunmaktadır. Bale ve Dans bölümümüz İstanbul Devlet Opera ve Balesi,bale sanatçılarından oluşmaktadır.

Eğitim kadromuzdaki arkadaşlarımızın ortak noktası Ulusal ve Uluslararası birçok organizasyona,yarışmalara,projelere ve sertifika programlarına katılmış olmaları , sürekli kendini yenileyen,araştırmacı yaşam boyu yaparak ve yaşayarak ilkesiyle haraket ederek tüm sporcu ve sanatçı adaylarımıza her yönden örnek olmaktır.

Değerli ailelerimiz, kapımızdan girdiğiniz andan itibaren samimi,güleryüzlü,neşeli ve konforlu güvenilir ortamımızı hisseder işimize yaklaşımımızdaki profesyonelliğe tanık olursunuz…

Sizleri değerli eğitmen kadromuzla tanışmak için Ataşehir’deki merkezimize bekliyoruz…


Sayın velilerimiz, sevgili öğrencilerimiz ve bizimle birlikte olan herkes,

2020-2021 Eğitim-Öğretim yılından itibaren Cimnas GYM faaliyetlerimize Ataşehir’ deki yeni butik salonumuzda devam edecektir.

Bütün velilerimiz, öğrencilerimiz ve bizimle birlikte olan herkese duyurulur.

              Esra ÇİTİL

 

Cimnas Gym yönetimi olarak değişime ve zorlu şartlara uyum sağlıyor, tüm bu süreçlerde paydaşlarımızla iletişimi etkili bir şekilde sürdürmekteyiz.

Cimnas GYM yönetimi olarak her zaman en büyük önceliğimiz sizlerin ve en kıymetlilerimiz çocuklarımızın güvenliği ve sağlığıdır. Çocukların sağlıklı olabilmeleri amacıyla uygun koşullarda spor yapmaları sağlanması vazgeçilmez ilkemizdir.

Yeni dönem çalışmalarımıza sosyal mesafeye dikkat edilerek planlanmış antrenman programlarımızla ve aldığımız üst düzey hijyen tedbirlerimizle Ataşehir’de butik salonumuzda başlıyoruz.

Pandemi sürecinde, yeni sezonumuzda en güvenli ve en etkili çalışma ortamlarımızı sağlamak için çalışmalarmız yoğun olarak devam etmektedir.

Bu kapsamda, spor salonlarımızda çalışmalara başlayacağımız dönemde, alacağımız tedbirlere yönelik çalışmalarımızı siz değerli ailelerimizin dikkatine tekrardan sunmak isteriz.

Bu olağanüstü dönemin başarıyla geçmesinde sizlerin desteği ve güveninin kıymetli olduğuna inanıyoruz.

Bu süreçte göstermiş olduğunuz destek ve güven için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Kayıt ve detaylı bilgi için tel : 0541 661 25 25  /0216 580 88 80

Saygılarımızla,

WhatsApp chat