Origami - Cimnas GYM

Globally incubate standards compliant channels before scalable benefits. Quickly disseminate superior deliverables whereas web-enabled applications.

ORİGAMİ

Kâğıtlarla eğlenceyi katlamak bir harika. Kuşlar, kediler, tavşanlar, tavuklar, inekler, filler, dev çiçekler bu atölyede hayat buluyor. Tek ihtiyaç, bir grup çocuğun hayal gücü!

Dünya İkincisi Origami ustası Atilla Yurtkul çocuklara origami sanatının inceliklerini öğretirken aynı zamanda yaratıcılıklarını kullanarak uzaya, Safari ile Afrika’ya, Kutuplara doğru yolculuğa çıkıyorlar.Hem kağıtları katlayıp eğlenin hem de üretmenin keyfini doyasıya yaşayın. Bu atölyede çocuklar origami tekniklerini öğrendikten sonra kendi oyuncaklarını, uzayı, gezegenleri, kutupları ve kendi ormanlarını tasarlayacak ve onlara isimlerini vererek hayal dünyalarını yaratıcılıklarını geliştirip üretmenin keyfine varacaklar. Ayrıca çocuklar yaptıkları çalışmayı evlerine götürebilecekler.

Origami sayesinde öğrenci geometrik şekil ve ilkeleri daha iyi kavrar, beynin sağ ve sol yarım kürelerinin aktivasyonunu sağlar, el-göz koordinasyonunu geliştirir. Ayrıca öğrencilerde zihinsel ve yaratıcı düşünebilme becerilerini geliştirir.

Yaş Grubu: 5-14

Origami’ye katılmanın 10 nedeni:

  1. Her iki elin de ‘motor becerileri’nin geliştirilmesi.
  2. Yaratıcı yeteneklerin geliştirilmesi.
  3. Beynin sağ ve sol yarım kürelerinin harekete geçirilmesi.
  4. Hayal gücünün geliştirilmesi.
  5. Dikkat geliştirilmesi.
  6. Hafıza gelişimi.
  7. Sabrın gelişimi
  8. Duygusal ve estetik deneyimler.
  9. Entelektüel yeteneklerin geliştirilmesi.
  10. Kendi eserinizle yaşayacağınız mutluluk ve memnuniyet!

SPORUNUZU SEÇİN
& KULÜBÜMÜZE DAHİL OLUN

Sınıflarımıza dahil olmak için ön talep formunu doldurabilir ve info@cimnasgym.com e-posta adresine göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz.


WhatsApp chat