Origami - Cimnas GYM

Globally incubate standards compliant channels before scalable benefits. Quickly disseminate superior deliverables whereas web-enabled applications.

ORİGAMİ

Kâğıtlarla eğlenceyi katlamak bir harika. Kuşlar, kediler, tavşanlar, tavuklar, inekler, filler, dev çiçekler bu atölyede hayat buluyor. Tek ihtiyaç, bir grup çocuğun hayal gücü!

Dünya İkincisi Origami ustası Atilla Yurtkul çocuklara origami sanatının inceliklerini öğretirken aynı zamanda yaratıcılıklarını kullanarak uzaya, Safari ile Afrika’ya, Kutuplara doğru yolculuğa çıkıyorlar.Hem kağıtları katlayıp eğlenin hem de üretmenin keyfini doyasıya yaşayın. Bu atölyede çocuklar origami tekniklerini öğrendikten sonra kendi oyuncaklarını, uzayı, gezegenleri, kutupları ve kendi ormanlarını tasarlayacak ve onlara isimlerini vererek hayal dünyalarını yaratıcılıklarını geliştirip üretmenin keyfine varacaklar. Ayrıca çocuklar yaptıkları çalışmayı evlerine götürebilecekler.

Origami sayesinde öğrenci geometrik şekil ve ilkeleri daha iyi kavrar, beynin sağ ve sol yarım kürelerinin aktivasyonunu sağlar, el-göz koordinasyonunu geliştirir. Ayrıca öğrencilerde zihinsel ve yaratıcı düşünebilme becerilerini geliştirir.

Yaş Grubu: 5-14

Origami’ye katılmanın 10 nedeni:

  1. Her iki elin de ‘motor becerileri’nin geliştirilmesi.
  2. Yaratıcı yeteneklerin geliştirilmesi.
  3. Beynin sağ ve sol yarım kürelerinin harekete geçirilmesi.
  4. Hayal gücünün geliştirilmesi.
  5. Dikkat geliştirilmesi.
  6. Hafıza gelişimi.
  7. Sabrın gelişimi
  8. Duygusal ve estetik deneyimler.
  9. Entelektüel yeteneklerin geliştirilmesi.
  10. Kendi eserinizle yaşayacağınız mutluluk ve memnuniyet!

SPORUNUZU SEÇİN
& KULÜBÜMÜZE DAHİL OLUN

Sınıflarımıza dahil olmak için ön talep formunu doldurabilir ve info@cimnasgym.com e-posta adresine göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Sayın velilerimiz, sevgili öğrencilerimiz ve bizimle birlikte olan herkes,

2020-2021 Eğitim-Öğretim yılından itibaren Cimnas GYM faaliyetlerimize Ataşehir’ deki yeni butik salonumuzda devam edecektir.

Bütün velilerimiz, öğrencilerimiz ve bizimle birlikte olan herkese duyurulur.

              Esra ÇİTİL

 

Cimnas Gym yönetimi olarak değişime ve zorlu şartlara uyum sağlıyor, tüm bu süreçlerde paydaşlarımızla iletişimi etkili bir şekilde sürdürmekteyiz.

Cimnas GYM yönetimi olarak her zaman en büyük önceliğimiz sizlerin ve en kıymetlilerimiz çocuklarımızın güvenliği ve sağlığıdır. Çocukların sağlıklı olabilmeleri amacıyla uygun koşullarda spor yapmaları sağlanması vazgeçilmez ilkemizdir.

Yeni dönem çalışmalarımıza sosyal mesafeye dikkat edilerek planlanmış antrenman programlarımızla ve aldığımız üst düzey hijyen tedbirlerimizle Ataşehir’de butik salonumuzda başlıyoruz.

Pandemi sürecinde, yeni sezonumuzda en güvenli ve en etkili çalışma ortamlarımızı sağlamak için çalışmalarmız yoğun olarak devam etmektedir.

Bu kapsamda, spor salonlarımızda çalışmalara başlayacağımız dönemde, alacağımız tedbirlere yönelik çalışmalarımızı siz değerli ailelerimizin dikkatine tekrardan sunmak isteriz.

Bu olağanüstü dönemin başarıyla geçmesinde sizlerin desteği ve güveninin kıymetli olduğuna inanıyoruz.

Bu süreçte göstermiş olduğunuz destek ve güven için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Kayıt ve detaylı bilgi için tel : 0541 661 25 25  /0216 580 88 80

Saygılarımızla,

WhatsApp chat