Misyon ve Vizyon

Distinctively re-engineer revolutionary meta-services and premium architectures. Intrinsically incubate intuitive opportunities.

Misyon ve Vizyon


MİSYON

Cimnastik sporu dünya genelinde kabul edildiği üzere, gelişim açısından tüm spor branşlarına geçiş döneminde, temel ve başlangıç evresidir. Cimnas GYM olarak, spor hayatına adım atan çocuklar; Koordinasyon, Dayanıklılık, Esneklik, Kuvvet, Denge, Çabukluk gibi biomotor özelliklerini geliştirirken, mutlu, özgüvenli bireyler olarak yetiştire bilmek en önemli amacımızdır.

Küçük yaşta spor kültürünü ve spor ahlakını kazandırıp, onların spor kültürünü genel kültürlerinin, spor ahlakını genel ahlaklarının birer parçası haline getirmelerini, rakiplerine ve emeğe saygı duymalarını sağlamak, galibiyet sevincini de, mağlubiyet üzüntüsünü de ölçülü yaşamaları gerektiğini öğreterek, onlara kültürel, ahlaki ve duygusal gelişim süreçlerinde kılavuz olmak.

Sporcularımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutup, sporu yaşamlarının vazgeçilmez bir parçası olarak algılamalarını sağlayarak, onları sağlıklı, kendilerine güvenen, zihnen ve bedenen güçlü bireyler haline getirmek.

Cimnastik programlarında; Basketbol, Voleybol, Bale – Dans eğitimi, Eskrim, Futbol, Yüzme, gibi her türlü aktiviteye destek amaçlı, esneklik gibi kaba ve ince motor becerilerin geliştirilmesi için hazırlanmış programlarımız ile sizlerin hizmetindeyiz.

WhatsApp chat