Görsel Sanatlar - Cimnas GYM

Globally incubate standards compliant channels before scalable benefits. Quickly disseminate superior deliverables whereas web-enabled applications.

GÖRSEL SANATLAR

Görsel Sanat atölyesinde amacımız öğrencilerimizin, sosyal, zihinsel ve ruhsal gelişimine katkıda bulunmaktır. Aynı zamanda öğrencilerimizin kendilerini özgürce ifade etmelerini ve yaratıcılıklarını geliştirmelerini sağlamaktır.

Sanat; kendi duygularını, düşüncelerini, algılayışını, fantezilerini, rüyalarını, kaygılarını, sürprizlerini, problemlerini, korkularını, üzüntülerini, heyecanlarını, merak ettiklerini, kızgınlığını, neşesini ve nefretini içermelidir. Bu bütün duygularının dışa vurumu ortaya çıkardıkları sanat eserleridir.

Tercihe göre gerçekleşecek olan programda yaş gruplarına göre her hafta farklı bir atölyeye konuk olacağız.

Sanat atölyelerinde, özgür ve eğlenceli bir şekilde yaratıcı sanat çalışmaları yapacak olan çocuklarımız, farklı sanat dalları, teknik ve malzemeleri ile tanışarak kendi farklılığını keşfetme şansı bulacak.

Eğlence, yaratıcılık ve sanatın birleştiği bu atölyede değişik teknik ve malzemeler kullanılarak taş boyama, T-shirt tasarımı, Çanta tasarımı, saksı boyayarak çiçeğini ekme, kuş evi tasarımı ve boyaması, Tuval ya da taş üzerine ebru yapımı, resim, özgün baskı, takı, Kolye, bileklik tasarımı ve yapımı, baskı teknikleri ve atölyesi, ebru, kukla ve maske yapımı, geri dönüşümlü malzemelerden 3 boyutlu çalışmalar, içgüdüsel resim yapma, yaratıcılığı kullanarak hareketli duvar resmi, ,gibi atölye ve etkinlikler yapılacak.


SPORUNUZU SEÇİN
& KULÜBÜMÜZE DAHİL OLUN

Sınıflarımıza dahil olmak için ön talep formunu doldurabilir ve info@cimnasgym.com e-posta adresine göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz.


WhatsApp chat