Görsel Sanatlar - Cimnas GYM

Globally incubate standards compliant channels before scalable benefits. Quickly disseminate superior deliverables whereas web-enabled applications.

GÖRSEL SANATLAR

Görsel Sanat atölyesinde amacımız öğrencilerimizin, sosyal, zihinsel ve ruhsal gelişimine katkıda bulunmaktır. Aynı zamanda öğrencilerimizin kendilerini özgürce ifade etmelerini ve yaratıcılıklarını geliştirmelerini sağlamaktır.

Sanat; kendi duygularını, düşüncelerini, algılayışını, fantezilerini, rüyalarını, kaygılarını, sürprizlerini, problemlerini, korkularını, üzüntülerini, heyecanlarını, merak ettiklerini, kızgınlığını, neşesini ve nefretini içermelidir. Bu bütün duygularının dışa vurumu ortaya çıkardıkları sanat eserleridir.

Tercihe göre gerçekleşecek olan programda yaş gruplarına göre her hafta farklı bir atölyeye konuk olacağız.

Sanat atölyelerinde, özgür ve eğlenceli bir şekilde yaratıcı sanat çalışmaları yapacak olan çocuklarımız, farklı sanat dalları, teknik ve malzemeleri ile tanışarak kendi farklılığını keşfetme şansı bulacak.

Eğlence, yaratıcılık ve sanatın birleştiği bu atölyede değişik teknik ve malzemeler kullanılarak taş boyama, T-shirt tasarımı, Çanta tasarımı, saksı boyayarak çiçeğini ekme, kuş evi tasarımı ve boyaması, Tuval ya da taş üzerine ebru yapımı, resim, özgün baskı, takı, Kolye, bileklik tasarımı ve yapımı, baskı teknikleri ve atölyesi, ebru, kukla ve maske yapımı, geri dönüşümlü malzemelerden 3 boyutlu çalışmalar, içgüdüsel resim yapma, yaratıcılığı kullanarak hareketli duvar resmi, ,gibi atölye ve etkinlikler yapılacak.


SPORUNUZU SEÇİN
& KULÜBÜMÜZE DAHİL OLUN

Sınıflarımıza dahil olmak için ön talep formunu doldurabilir ve info@cimnasgym.com e-posta adresine göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Sayın velilerimiz, sevgili öğrencilerimiz ve bizimle birlikte olan herkes,

2020-2021 Eğitim-Öğretim yılından itibaren Cimnas GYM faaliyetlerimize Ataşehir’ deki yeni butik salonumuzda devam edecektir.

Bütün velilerimiz, öğrencilerimiz ve bizimle birlikte olan herkese duyurulur.

              Esra ÇİTİL

 

Cimnas Gym yönetimi olarak değişime ve zorlu şartlara uyum sağlıyor, tüm bu süreçlerde paydaşlarımızla iletişimi etkili bir şekilde sürdürmekteyiz.

Cimnas GYM yönetimi olarak her zaman en büyük önceliğimiz sizlerin ve en kıymetlilerimiz çocuklarımızın güvenliği ve sağlığıdır. Çocukların sağlıklı olabilmeleri amacıyla uygun koşullarda spor yapmaları sağlanması vazgeçilmez ilkemizdir.

Yeni dönem çalışmalarımıza sosyal mesafeye dikkat edilerek planlanmış antrenman programlarımızla ve aldığımız üst düzey hijyen tedbirlerimizle Ataşehir’de butik salonumuzda başlıyoruz.

Pandemi sürecinde, yeni sezonumuzda en güvenli ve en etkili çalışma ortamlarımızı sağlamak için çalışmalarmız yoğun olarak devam etmektedir.

Bu kapsamda, spor salonlarımızda çalışmalara başlayacağımız dönemde, alacağımız tedbirlere yönelik çalışmalarımızı siz değerli ailelerimizin dikkatine tekrardan sunmak isteriz.

Bu olağanüstü dönemin başarıyla geçmesinde sizlerin desteği ve güveninin kıymetli olduğuna inanıyoruz.

Bu süreçte göstermiş olduğunuz destek ve güven için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Kayıt ve detaylı bilgi için tel : 0541 661 25 25  /0216 580 88 80

Saygılarımızla,

WhatsApp chat