Kurumsal Anaokulu Program Hizmetleri - Cimnas GYM

Globally incubate standards compliant channels before scalable benefits. Quickly disseminate superior deliverables whereas web-enabled applications.

ANAOKULU PROGRAM HİZMETLERİ

Kreş , Anaokulları,Eğitim kurumlarına özel programlar ile hizmetinizdeyiz.

Cimnas GYM dersleri çocukların yaş, yetenek ve deneyimlerine göre özel olarak tasarlanmıştır. Cimnas GYM’ de salonlarımız ve bütün materyallerimiz 0-3 yaş, 4-12 yaş aralığındaki öğrenci guruplarına özgü hazırlanmıştır. Kulübümüzün programlarında; her türlü spor branşına, aktiviteye destek amaçlı, esneklik gibi kaba ve ince motor becerilerin geliştirilmesi için programlar mevcuttur.  Eğlenceli aktiviteler, Survivor yarışmaları ve oyunlarla, müzik ve ritim eşliğinde çalışmalarımızı pekiştirmekteyiz. Anaokulu gruplarında yapılan halk dansları, çocuklarımızın öncelikli olarak ritm duygularını geliştiren onlara geleneksel dansımızı sevdiren ve kültürümüzü öğreten bir mirastır. Ülkemizin yelpazesinde Ege Bölgesinde zeybekler, Doğuda halaylar, Karadeniz, Akdeniz’de farklı halk dansları vardır. Biz yaptığımız çalışmalarda anaokulu seviyesine göre her yörenin halk oyunlarını temel hareketleriyle çocuklarımıza öğretip hikayelerini anlatıyoruz. Zeybek, Karadeniz, Kafkas, Üsküp yöresi, roman, halay gibi otantik adımlarla ve Anadolu ateşi gibi stilize edilmiş her yöreden oyunlarla sene sonunda kostümlerle çok güzel gösteriler sunmaktayız.

Cimnastik, Bale ve Dans branşlarımızda çalışmalarımıza katılan tüm anaokulu öğrencilerimize her yıl sonunda gösteri yapılmakta ve katılım, başarı sertifikası ve madalyalarla ödüllendirme yapılmaktadır. Ayrıca Öğrencilerimizin uzman ekibimiz eşliğinde “Sporda Yetenek” seçimleri yapılmaktadır.

Yılda 2 kez antropometrik ve motor beceri testleri ile öğrencilerimizin gelişimleri takip edilmekte raporları çıkarılmaktadır. Çocuklarımıza yapılan değerlendirme sonucu ve ilgi yetenekleri doğrultusunda ilgili spor branşlarına yönlendirme imkanı sağlanmaktadır.