Kodlama ve Robotik - Cimnas GYM

Globally incubate standards compliant channels before scalable benefits. Quickly disseminate superior deliverables whereas web-enabled applications.

KODLAMA ve ROBOTİK


KODLAMA & ROBOTİK NEDİR?

Robotik; bilgisayar, elektrik ve mekatronik mühendislik alanlarının ortak çalışması sonucu ortaya çıkartılan ve insan gücünü azaltmaya yönelik ürünlerdir. Kodlama ise robotik çalışmalarıyla ortaya çıkan ürünün, yazılım mühendisliğinin ilk noktası temel yazılım eğitimiyle birleşme noktasıdır.

21. yüzyılın bilgi ve becerilere sahip bireyler yetiştirmek için disiplinler arası geçiş kuramı olan STEM eğitim sistemi ilke edinilmektedir. STEM; Bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik alanlarının disiplinler arası birleşiminden ortaya çıkmaktadır. Bu bağlamda öğrencilerimiz için hedeflediğimiz kazanımlar şunlardır:

• Yaratıcılığını ve düşünme becerilerini geliştirmek,
• Hayal gücünü ve merak duygusunu geliştirmek,
• Konsantrasyon ve odaklanmayı arttırmak,
• Psikomotor becerilerini geliştirmek,
• Takım çalışmalarına uyumunu ve odaklanmayı sağlamak,
• Algoritmik düşünme becerisini geliştirmek,
• Problem çözme tekniklerini geliştirmek,

 


SPORUNUZU SEÇİN
& KULÜBÜMÜZE DAHİL OLUN

Sınıflarımıza dahil olmak için ön talep formunu doldurabilir ve info@cimnasgym.com e-posta adresine göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Sayın velilerimiz, sevgili öğrencilerimiz ve bizimle birlikte olan herkes,

2020-2021 Eğitim-Öğretim yılından itibaren Cimnas GYM faaliyetlerimize Ataşehir’ deki yeni butik salonumuzda devam edecektir.

Bütün velilerimiz, öğrencilerimiz ve bizimle birlikte olan herkese duyurulur.

              Esra ÇİTİL

 

Cimnas Gym yönetimi olarak değişime ve zorlu şartlara uyum sağlıyor, tüm bu süreçlerde paydaşlarımızla iletişimi etkili bir şekilde sürdürmekteyiz.

Cimnas GYM yönetimi olarak her zaman en büyük önceliğimiz sizlerin ve en kıymetlilerimiz çocuklarımızın güvenliği ve sağlığıdır. Çocukların sağlıklı olabilmeleri amacıyla uygun koşullarda spor yapmaları sağlanması vazgeçilmez ilkemizdir.

Yeni dönem çalışmalarımıza sosyal mesafeye dikkat edilerek planlanmış antrenman programlarımızla ve aldığımız üst düzey hijyen tedbirlerimizle Ataşehir’de butik salonumuzda başlıyoruz.

Pandemi sürecinde, yeni sezonumuzda en güvenli ve en etkili çalışma ortamlarımızı sağlamak için çalışmalarmız yoğun olarak devam etmektedir.

Bu kapsamda, spor salonlarımızda çalışmalara başlayacağımız dönemde, alacağımız tedbirlere yönelik çalışmalarımızı siz değerli ailelerimizin dikkatine tekrardan sunmak isteriz.

Bu olağanüstü dönemin başarıyla geçmesinde sizlerin desteği ve güveninin kıymetli olduğuna inanıyoruz.

Bu süreçte göstermiş olduğunuz destek ve güven için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Kayıt ve detaylı bilgi için tel : 0541 661 25 25  /0216 580 88 80

Saygılarımızla,

WhatsApp chat