Futsal - Cimnas GYM

Globally incubate standards compliant channels before scalable benefits. Quickly disseminate superior deliverables whereas web-enabled applications.

FUTSAL

FAIRFEET FOOTBALL ACADEMY (FUTSAL)

Geleceğin Futbolcu adaylarını yetiştiriyoruz. Önce iyi insan,iyi bir taraftar sonra iyi bir futbolcu adayı  olmasını hedefliyoruz.

Salon Futbolu (FUTSAL) Dünya’nın en kaliteli oyuncularının yetiştiği spor alanı olarak bilinir.

Güç, kuvvet, zekâ ve tekniği geliştiren bir oyun olan salon futboluna yeni bir ivme kazandıracak eğitim merkezimiz FAIRFEET FOOTBALL ACADEMY bünyesinde açıldı.

Eski Milli Futbolcu ve Milli Takım alt yapı sorumlusu Fikri BEŞİROĞLU yönetiminde gerçekleşecek olan eğitimlerimize tüm çocuklarımızı bekliyoruz.

FUTSAL EĞİTİMİMİZ

Heyecanlı ve hızlı oyun, dar alanda özel yapım küçük ve sekmeyen bir top ile oynanır. Mükemmel teknik, hızlı düşünme, hızlı hareket etme becerilerini geliştirir. 2 numaralı küçük ve sekmeyen top oyunculara özgüven kazandırır. Top sürme, pas ve top kontrolü gibi temel yetenekleri mükemmelleştirir. Futbol öğrenmek için mükemmel bir ortam.” Her bir yaş grubu için tüm seneye yayılmış modern bir futbol antrenman programına sahiptir. Eğitim futbolu tüm yönleri ile kapsar. Eksiksiz oyuncuları yetiştirmek adına bir platform olmayı amaçlar. Her seviyeden çocuğu aktif tutan, eğlenceli, güçlü hareket kabiliyetini destekleyen her zaman sportmenlik, yardımseverlik ve arkadaşlığı ön planda olan bir futbol okuluyuz.

Sayın velilerimiz, sevgili öğrencilerimiz ve bizimle birlikte olan herkes,

2020-2021 Eğitim-Öğretim yılından itibaren Cimnas GYM faaliyetlerimize Ataşehir’ deki yeni butik salonumuzda devam edecektir.

Bütün velilerimiz, öğrencilerimiz ve bizimle birlikte olan herkese duyurulur.

              Esra ÇİTİL

 

Cimnas Gym yönetimi olarak değişime ve zorlu şartlara uyum sağlıyor, tüm bu süreçlerde paydaşlarımızla iletişimi etkili bir şekilde sürdürmekteyiz.

Cimnas GYM yönetimi olarak her zaman en büyük önceliğimiz sizlerin ve en kıymetlilerimiz çocuklarımızın güvenliği ve sağlığıdır. Çocukların sağlıklı olabilmeleri amacıyla uygun koşullarda spor yapmaları sağlanması vazgeçilmez ilkemizdir.

Yeni dönem çalışmalarımıza sosyal mesafeye dikkat edilerek planlanmış antrenman programlarımızla ve aldığımız üst düzey hijyen tedbirlerimizle Ataşehir’de butik salonumuzda başlıyoruz.

Pandemi sürecinde, yeni sezonumuzda en güvenli ve en etkili çalışma ortamlarımızı sağlamak için çalışmalarmız yoğun olarak devam etmektedir.

Bu kapsamda, spor salonlarımızda çalışmalara başlayacağımız dönemde, alacağımız tedbirlere yönelik çalışmalarımızı siz değerli ailelerimizin dikkatine tekrardan sunmak isteriz.

Bu olağanüstü dönemin başarıyla geçmesinde sizlerin desteği ve güveninin kıymetli olduğuna inanıyoruz.

Bu süreçte göstermiş olduğunuz destek ve güven için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Kayıt ve detaylı bilgi için tel : 0541 661 25 25  /0216 580 88 80

Saygılarımızla,

WhatsApp chat