Futsal - Cimnas GYM

Globally incubate standards compliant channels before scalable benefits. Quickly disseminate superior deliverables whereas web-enabled applications.

FUTSAL

FAIRFEET FOOTBALL ACADEMY (FUTSAL)

Geleceğin Futbolcu adaylarını yetiştiriyoruz. Önce iyi insan,iyi bir taraftar sonra iyi bir futbolcu adayı  olmasını hedefliyoruz.

Salon Futbolu (FUTSAL) Dünya’nın en kaliteli oyuncularının yetiştiği spor alanı olarak bilinir.

Güç, kuvvet, zekâ ve tekniği geliştiren bir oyun olan salon futboluna yeni bir ivme kazandıracak eğitim merkezimiz FAIRFEET FOOTBALL ACADEMY bünyesinde açıldı.

Eski Milli Futbolcu ve Milli Takım alt yapı sorumlusu Fikri BEŞİROĞLU yönetiminde gerçekleşecek olan eğitimlerimize tüm çocuklarımızı bekliyoruz.

FUTSAL EĞİTİMİMİZ

Heyecanlı ve hızlı oyun, dar alanda özel yapım küçük ve sekmeyen bir top ile oynanır. Mükemmel teknik, hızlı düşünme, hızlı hareket etme becerilerini geliştirir. 2 numaralı küçük ve sekmeyen top oyunculara özgüven kazandırır. Top sürme, pas ve top kontrolü gibi temel yetenekleri mükemmelleştirir. Futbol öğrenmek için mükemmel bir ortam.” Her bir yaş grubu için tüm seneye yayılmış modern bir futbol antrenman programına sahiptir. Eğitim futbolu tüm yönleri ile kapsar. Eksiksiz oyuncuları yetiştirmek adına bir platform olmayı amaçlar. Her seviyeden çocuğu aktif tutan, eğlenceli, güçlü hareket kabiliyetini destekleyen her zaman sportmenlik, yardımseverlik ve arkadaşlığı ön planda olan bir futbol okuluyuz.