Ebeveynli Oyun Grupları - Cimnas GYM

Globally incubate standards compliant channels before scalable benefits. Quickly disseminate superior deliverables whereas web-enabled applications.

EBEVEYNLİ OYUN GRUPLARI

Cimnas GYM ‘de oyun grupları dersler, o derse kayıt durumuna göre en fazla altı çocuktan oluşan minik gruplar halinde yapılır. Çocuklarımızın derslere katıldıklarında kendi yaş grubu diğer çocuklarla vakit geçirip, öğretilen becerileri hem kendilerinin yapıp, hem de diğer çocukların tekrarlarını izlemesi, onların hem sosyal, hem de teknik gelişimi için çok faydalıdır. Bebek grubumuzdaki eğitimlerimiz çocuğunuzun eğlenmesi ve bazı önemli gelişim becerilerini edinmesi için harika bir yoldur! Çocuk gelişimi uzmanları eşliğinde belli bir programa sadık kalarak bebeğinizi sosyalleştiriyorsunuz.

Hareket çeşitliliği kaliteli yaşamın bir parçası ve sosyal iletişim becerilerinin temel faktörü olarak kabul edilmektedir.

Hareket etkinliklerimizin çeşitlerini çok sayıda çok yönlü iyi insanlar yetiştirebilmek adına çok sayıda özel bir programla sunuyoruz.

Hareket etkinliğinin amacı; çocukların temel hareket becerilerini geliştirerek çocuğun fiziksel, motor, bilişsel, dil, sosyal ve duygusal, gelişimine ve özbakım becerilerine katkıda bulunmaktır. Böylece çocuğun fiziksel etkinliklere yaşam boyu katılımı da sağlanabilir.


Sayın velilerimiz, sevgili öğrencilerimiz ve bizimle birlikte olan herkes,

2020-2021 Eğitim-Öğretim yılından itibaren Cimnas GYM faaliyetlerimize Ataşehir’ deki yeni butik salonumuzda devam edecektir.

Bütün velilerimiz, öğrencilerimiz ve bizimle birlikte olan herkese duyurulur.

              Esra ÇİTİL

 

Cimnas Gym yönetimi olarak değişime ve zorlu şartlara uyum sağlıyor, tüm bu süreçlerde paydaşlarımızla iletişimi etkili bir şekilde sürdürmekteyiz.

Cimnas GYM yönetimi olarak her zaman en büyük önceliğimiz sizlerin ve en kıymetlilerimiz çocuklarımızın güvenliği ve sağlığıdır. Çocukların sağlıklı olabilmeleri amacıyla uygun koşullarda spor yapmaları sağlanması vazgeçilmez ilkemizdir.

Yeni dönem çalışmalarımıza sosyal mesafeye dikkat edilerek planlanmış antrenman programlarımızla ve aldığımız üst düzey hijyen tedbirlerimizle Ataşehir’de butik salonumuzda başlıyoruz.

Pandemi sürecinde, yeni sezonumuzda en güvenli ve en etkili çalışma ortamlarımızı sağlamak için çalışmalarmız yoğun olarak devam etmektedir.

Bu kapsamda, spor salonlarımızda çalışmalara başlayacağımız dönemde, alacağımız tedbirlere yönelik çalışmalarımızı siz değerli ailelerimizin dikkatine tekrardan sunmak isteriz.

Bu olağanüstü dönemin başarıyla geçmesinde sizlerin desteği ve güveninin kıymetli olduğuna inanıyoruz.

Bu süreçte göstermiş olduğunuz destek ve güven için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Kayıt ve detaylı bilgi için tel : 0541 661 25 25  /0216 580 88 80

Saygılarımızla,

WhatsApp chat