Ebeveynli Oyun Grupları - Cimnas GYM

Globally incubate standards compliant channels before scalable benefits. Quickly disseminate superior deliverables whereas web-enabled applications.

EBEVEYNLİ OYUN GRUPLARI

Cimnas GYM ‘de oyun grupları dersler, o derse kayıt durumuna göre en fazla altı çocuktan oluşan minik gruplar halinde yapılır. Çocuklarımızın derslere katıldıklarında kendi yaş grubu diğer çocuklarla vakit geçirip, öğretilen becerileri hem kendilerinin yapıp, hem de diğer çocukların tekrarlarını izlemesi, onların hem sosyal, hem de teknik gelişimi için çok faydalıdır. Bebek grubumuzdaki eğitimlerimiz çocuğunuzun eğlenmesi ve bazı önemli gelişim becerilerini edinmesi için harika bir yoldur! Çocuk gelişimi uzmanları eşliğinde belli bir programa sadık kalarak bebeğinizi sosyalleştiriyorsunuz.

Hareket çeşitliliği kaliteli yaşamın bir parçası ve sosyal iletişim becerilerinin temel faktörü olarak kabul edilmektedir.

Hareket etkinliklerimizin çeşitlerini çok sayıda çok yönlü iyi insanlar yetiştirebilmek adına çok sayıda özel bir programla sunuyoruz.

Hareket etkinliğinin amacı; çocukların temel hareket becerilerini geliştirerek çocuğun fiziksel, motor, bilişsel, dil, sosyal ve duygusal, gelişimine ve özbakım becerilerine katkıda bulunmaktır. Böylece çocuğun fiziksel etkinliklere yaşam boyu katılımı da sağlanabilir.


WhatsApp chat