Dans - Cimnas GYM

Globally incubate standards compliant channels before scalable benefits. Quickly disseminate superior deliverables whereas web-enabled applications.

DANS

CİMNAS GYM’ DE Alacağınız Eğitimle Geleceğinize Yön Verin!

Bildiğiniz gibi dans, duygu ve düşüncelerin bedensel devinimlerle dışa yansıtılmasıdır. Çocukların duygu ve düşüncelerini dışa yansıtabilmeleri ruhsal sağlıkları açısından çok büyük önem taşır ve bu yansıtmaların tümünün biz büyükler tarafından anlaşılması mümkün olamayacağı gibi gerekli de değildir. Çocukların da kendine has kişilikleri, huyları, duyguları vardır ve bizden bağımsız ama şimdilik bize bağımlı birer bireydirler. Burada esas olan çocuğun kendi isteğiyle biraz taklit biraz da sembolizasyonla kendine has bir sentez ortaya koymasıdır ki buna da genellikle dans aracı olur.

Dans eden çocuklar,özgüvenli,sosyal,yaratıcı,beyin ve beden koordinasyonu kuvvetli, ritim duygusuna sahip,bireysel ve ekip çalışmaları ile kendini iyi ifade  edebilen, sorumluluk sahibi bireyler olurlar. Derslerimizde kas iskelet yapısı kuvvetlenirken ve beden farkındalığı artarken, eğlenerek öğrenen çocuklarımız, geleceğin her yönden sağlıklı bireyleri olma yolunda ilerlerler.

Dans, sanatsal ve kültürel bir etkinlik olmasının yanı sıra, ruhsal ve zihinsel olarak da kişiyi olumlu yönde etkiler.

Çocukların kişisel gelişiminde çok faydası olan dans derslerimizi,bilinçli,deneyimli,konservatuvar mezunu eğitmenlerimiz tarafından,ruhsal ve fiziksel  gelişmelerinde katkıda bulunacak şekilde gerçekleştiriyoruz.

DERS İÇERİĞİ:Streching&Condition

Modern Dans

Doğaçlama

Koreografi

YAŞ GRUPLARI: 7-12  / 12-15

Sayın velilerimiz, sevgili öğrencilerimiz ve bizimle birlikte olan herkes,

2020-2021 Eğitim-Öğretim yılından itibaren Cimnas GYM faaliyetlerimize Ataşehir’ deki yeni butik salonumuzda devam edecektir.

Bütün velilerimiz, öğrencilerimiz ve bizimle birlikte olan herkese duyurulur.

              Esra ÇİTİL

 

Cimnas Gym yönetimi olarak değişime ve zorlu şartlara uyum sağlıyor, tüm bu süreçlerde paydaşlarımızla iletişimi etkili bir şekilde sürdürmekteyiz.

Cimnas GYM yönetimi olarak her zaman en büyük önceliğimiz sizlerin ve en kıymetlilerimiz çocuklarımızın güvenliği ve sağlığıdır. Çocukların sağlıklı olabilmeleri amacıyla uygun koşullarda spor yapmaları sağlanması vazgeçilmez ilkemizdir.

Yeni dönem çalışmalarımıza sosyal mesafeye dikkat edilerek planlanmış antrenman programlarımızla ve aldığımız üst düzey hijyen tedbirlerimizle Ataşehir’de butik salonumuzda başlıyoruz.

Pandemi sürecinde, yeni sezonumuzda en güvenli ve en etkili çalışma ortamlarımızı sağlamak için çalışmalarmız yoğun olarak devam etmektedir.

Bu kapsamda, spor salonlarımızda çalışmalara başlayacağımız dönemde, alacağımız tedbirlere yönelik çalışmalarımızı siz değerli ailelerimizin dikkatine tekrardan sunmak isteriz.

Bu olağanüstü dönemin başarıyla geçmesinde sizlerin desteği ve güveninin kıymetli olduğuna inanıyoruz.

Bu süreçte göstermiş olduğunuz destek ve güven için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Kayıt ve detaylı bilgi için tel : 0541 661 25 25  /0216 580 88 80

Saygılarımızla,

WhatsApp chat