Dans - Cimnas GYM

Globally incubate standards compliant channels before scalable benefits. Quickly disseminate superior deliverables whereas web-enabled applications.

DANS

CİMNAS GYM’ DE Alacağınız Eğitimle Geleceğinize Yön Verin!

Bildiğiniz gibi dans, duygu ve düşüncelerin bedensel devinimlerle dışa yansıtılmasıdır. Çocukların duygu ve düşüncelerini dışa yansıtabilmeleri ruhsal sağlıkları açısından çok büyük önem taşır ve bu yansıtmaların tümünün biz büyükler tarafından anlaşılması mümkün olamayacağı gibi gerekli de değildir. Çocukların da kendine has kişilikleri, huyları, duyguları vardır ve bizden bağımsız ama şimdilik bize bağımlı birer bireydirler. Burada esas olan çocuğun kendi isteğiyle biraz taklit biraz da sembolizasyonla kendine has bir sentez ortaya koymasıdır ki buna da genellikle dans aracı olur.

Dans eden çocuklar,özgüvenli,sosyal,yaratıcı,beyin ve beden koordinasyonu kuvvetli, ritim duygusuna sahip,bireysel ve ekip çalışmaları ile kendini iyi ifade  edebilen, sorumluluk sahibi bireyler olurlar. Derslerimizde kas iskelet yapısı kuvvetlenirken ve beden farkındalığı artarken, eğlenerek öğrenen çocuklarımız, geleceğin her yönden sağlıklı bireyleri olma yolunda ilerlerler.

Dans, sanatsal ve kültürel bir etkinlik olmasının yanı sıra, ruhsal ve zihinsel olarak da kişiyi olumlu yönde etkiler.

Çocukların kişisel gelişiminde çok faydası olan dans derslerimizi,bilinçli,deneyimli,konservatuvar mezunu eğitmenlerimiz tarafından,ruhsal ve fiziksel  gelişmelerinde katkıda bulunacak şekilde gerçekleştiriyoruz.

DERS İÇERİĞİ:Streching&Condition

Modern Dans

Doğaçlama

Koreografi

YAŞ GRUPLARI: 7-12  / 12-15