Bale - Cimnas GYM

Globally incubate standards compliant channels before scalable benefits. Quickly disseminate superior deliverables whereas web-enabled applications.

BALE

Bale her türlü dans eğitiminin temelidir. Her yaşa ve yeteneğe uygun sınıfları olan profesyonel eğitmenler eşliğinde alacağınız eğitimler ile kendinizi geliştirebilirsiniz.

Bale eğitimi alan çocuk özgüven sahibi olur ve hayat boyu kendini çevreye karşı daha iyi ifade eder

Klasik balenin estetik ve zarafetiyle kas iskelet sistemini geliştirirken sosyal ve özgüvenli çocuklar yetiştirmek için Kovan Spor Kültürü Merkezinde çalışmalarımız başladı.

YETİŞKİN BALESİ

Sanatla ilgilenmek tüm terapilerden çok daha değerli bir etkiye sahip. Daha önce hiç bale eğitimi almamış olanlar bale eğitimini tamamlayamamış olanlar başka bir dans alanı ile ilgilenip kendini geliştirmek isteyenler bu derse katılabilir. Dans da balede diğer sanat dallarının ötesinde bir fayda yaratıyor. Bale yetişkinler için de yararlı bir dans türüdür.

Öyle ki;  Esneklik ve gevşeme sağlar.

Kemikleri güçlendirir.

Hareket kabiliyetini geliştirir.

Dik bir duruş kazandırır.

Bel ağrılarını önler.

Ayrıca daha sosyal ve mutlu bir insan olmanızı sağlar.

Hobi olarak da yapılabilir.

Günlük hayatın stresinden uzaklaştırır.

Yaratıcılığı artırır.

Yeteneklerin keşfedilmesini sağlar.

 

Çocukların kişisel gelişiminde çok faydası olan bale ve dans eğitimlerimizi, Konservatuar mezunu Devlet Opera ve Balesi, bale sanatçılarından oluşan eğitmen kadromuzla gerçekleştiriyoruz.


WhatsApp chat