Bale - Cimnas GYM

Globally incubate standards compliant channels before scalable benefits. Quickly disseminate superior deliverables whereas web-enabled applications.

BALE

Bale her türlü dans eğitiminin temelidir. Her yaşa ve yeteneğe uygun sınıfları olan profesyonel eğitmenler eşliğinde alacağınız eğitimler ile kendinizi geliştirebilirsiniz.

Bale eğitimi alan çocuk özgüven sahibi olur ve hayat boyu kendini çevreye karşı daha iyi ifade eder

Klasik balenin estetik ve zarafetiyle kas iskelet sistemini geliştirirken sosyal ve özgüvenli çocuklar yetiştirmek için Kovan Spor Kültürü Merkezinde çalışmalarımız başladı.

YETİŞKİN BALESİ

Sanatla ilgilenmek tüm terapilerden çok daha değerli bir etkiye sahip. Daha önce hiç bale eğitimi almamış olanlar bale eğitimini tamamlayamamış olanlar başka bir dans alanı ile ilgilenip kendini geliştirmek isteyenler bu derse katılabilir. Dans da balede diğer sanat dallarının ötesinde bir fayda yaratıyor. Bale yetişkinler için de yararlı bir dans türüdür.

Öyle ki;  Esneklik ve gevşeme sağlar.

Kemikleri güçlendirir.

Hareket kabiliyetini geliştirir.

Dik bir duruş kazandırır.

Bel ağrılarını önler.

Ayrıca daha sosyal ve mutlu bir insan olmanızı sağlar.

Hobi olarak da yapılabilir.

Günlük hayatın stresinden uzaklaştırır.

Yaratıcılığı artırır.

Yeteneklerin keşfedilmesini sağlar.

 

Çocukların kişisel gelişiminde çok faydası olan bale ve dans eğitimlerimizi, Konservatuar mezunu Devlet Opera ve Balesi, bale sanatçılarından oluşan eğitmen kadromuzla gerçekleştiriyoruz.


Sayın velilerimiz, sevgili öğrencilerimiz ve bizimle birlikte olan herkes,

2020-2021 Eğitim-Öğretim yılından itibaren Cimnas GYM faaliyetlerimize Ataşehir’ deki yeni butik salonumuzda devam edecektir.

Bütün velilerimiz, öğrencilerimiz ve bizimle birlikte olan herkese duyurulur.

              Esra ÇİTİL

 

Cimnas Gym yönetimi olarak değişime ve zorlu şartlara uyum sağlıyor, tüm bu süreçlerde paydaşlarımızla iletişimi etkili bir şekilde sürdürmekteyiz.

Cimnas GYM yönetimi olarak her zaman en büyük önceliğimiz sizlerin ve en kıymetlilerimiz çocuklarımızın güvenliği ve sağlığıdır. Çocukların sağlıklı olabilmeleri amacıyla uygun koşullarda spor yapmaları sağlanması vazgeçilmez ilkemizdir.

Yeni dönem çalışmalarımıza sosyal mesafeye dikkat edilerek planlanmış antrenman programlarımızla ve aldığımız üst düzey hijyen tedbirlerimizle Ataşehir’de butik salonumuzda başlıyoruz.

Pandemi sürecinde, yeni sezonumuzda en güvenli ve en etkili çalışma ortamlarımızı sağlamak için çalışmalarmız yoğun olarak devam etmektedir.

Bu kapsamda, spor salonlarımızda çalışmalara başlayacağımız dönemde, alacağımız tedbirlere yönelik çalışmalarımızı siz değerli ailelerimizin dikkatine tekrardan sunmak isteriz.

Bu olağanüstü dönemin başarıyla geçmesinde sizlerin desteği ve güveninin kıymetli olduğuna inanıyoruz.

Bu süreçte göstermiş olduğunuz destek ve güven için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Kayıt ve detaylı bilgi için tel : 0541 661 25 25  /0216 580 88 80

Saygılarımızla,

WhatsApp chat