Anaokulu Program Hizmetleri - Cimnas GYM

Globally incubate standards compliant channels before scalable benefits. Quickly disseminate superior deliverables whereas web-enabled applications.

ANAOKULU PROGRAM HİZMETLERİ

Kreş , Anaokulları,Eğitim kurumlarına özel programlar ile hizmetinizdeyiz.

Cimnas GYM dersleri çocukların yaş, yetenek ve deneyimlerine göre özel olarak tasarlanmıştır. Cimnas GYM’ de salonlarımız ve bütün materyallerimiz 0-3 yaş, 4-12 yaş aralığındaki öğrenci guruplarına özgü hazırlanmıştır. Kulübümüzün programlarında; her türlü spor branşına, aktiviteye destek amaçlı, esneklik gibi kaba ve ince motor becerilerin geliştirilmesi için programlar mevcuttur.  Eğlenceli aktiviteler, Survivor yarışmaları ve oyunlarla, müzik ve ritim eşliğinde çalışmalarımızı pekiştirmekteyiz. Anaokulu gruplarında yapılan halk dansları, çocuklarımızın öncelikli olarak ritm duygularını geliştiren onlara geleneksel dansımızı sevdiren ve kültürümüzü öğreten bir mirastır. Ülkemizin yelpazesinde Ege Bölgesinde zeybekler, Doğuda halaylar, Karadeniz, Akdeniz’de farklı halk dansları vardır. Biz yaptığımız çalışmalarda anaokulu seviyesine göre her yörenin halk oyunlarını temel hareketleriyle çocuklarımıza öğretip hikayelerini anlatıyoruz. Zeybek, Karadeniz, Kafkas, Üsküp yöresi, roman, halay gibi otantik adımlarla ve Anadolu ateşi gibi stilize edilmiş her yöreden oyunlarla sene sonunda kostümlerle çok güzel gösteriler sunmaktayız.

Cimnastik, Bale ve Dans branşlarımızda çalışmalarımıza katılan tüm anaokulu öğrencilerimize her yıl sonunda gösteri yapılmakta ve katılım, başarı sertifikası ve madalyalarla ödüllendirme yapılmaktadır. Ayrıca Öğrencilerimizin uzman ekibimiz eşliğinde “Sporda Yetenek” seçimleri yapılmaktadır.

Yılda 2 kez antropometrik ve motor beceri testleri ile öğrencilerimizin gelişimleri takip edilmekte raporları çıkarılmaktadır. Çocuklarımıza yapılan değerlendirme sonucu ve ilgi yetenekleri doğrultusunda ilgili spor branşlarına yönlendirme imkanı sağlanmaktadır.

Sayın velilerimiz, sevgili öğrencilerimiz ve bizimle birlikte olan herkes,

2020-2021 Eğitim-Öğretim yılından itibaren Cimnas GYM faaliyetlerimize Ataşehir’ deki yeni butik salonumuzda devam edecektir.

Bütün velilerimiz, öğrencilerimiz ve bizimle birlikte olan herkese duyurulur.

              Esra ÇİTİL

 

Cimnas Gym yönetimi olarak değişime ve zorlu şartlara uyum sağlıyor, tüm bu süreçlerde paydaşlarımızla iletişimi etkili bir şekilde sürdürmekteyiz.

Cimnas GYM yönetimi olarak her zaman en büyük önceliğimiz sizlerin ve en kıymetlilerimiz çocuklarımızın güvenliği ve sağlığıdır. Çocukların sağlıklı olabilmeleri amacıyla uygun koşullarda spor yapmaları sağlanması vazgeçilmez ilkemizdir.

Yeni dönem çalışmalarımıza sosyal mesafeye dikkat edilerek planlanmış antrenman programlarımızla ve aldığımız üst düzey hijyen tedbirlerimizle Ataşehir’de butik salonumuzda başlıyoruz.

Pandemi sürecinde, yeni sezonumuzda en güvenli ve en etkili çalışma ortamlarımızı sağlamak için çalışmalarmız yoğun olarak devam etmektedir.

Bu kapsamda, spor salonlarımızda çalışmalara başlayacağımız dönemde, alacağımız tedbirlere yönelik çalışmalarımızı siz değerli ailelerimizin dikkatine tekrardan sunmak isteriz.

Bu olağanüstü dönemin başarıyla geçmesinde sizlerin desteği ve güveninin kıymetli olduğuna inanıyoruz.

Bu süreçte göstermiş olduğunuz destek ve güven için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Kayıt ve detaylı bilgi için tel : 0541 661 25 25  /0216 580 88 80

Saygılarımızla,

WhatsApp chat