Doğum Günü Organizasyonları - Cimnas GYM

Globally incubate standards compliant channels before scalable benefits. Quickly disseminate superior deliverables whereas web-enabled applications.

DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONLARI

EĞLENCE VE MUTLULUĞUN ADRESİ

Cimnas GYM

SPOR ,SANAT ,DANS ,EĞLENCE, MUTLULUK ,ARKADAŞLIK

SINIRSIZ EĞLENCE

Eğlencesi hiç eksilmeyen unutulmaz aktivitelerle dolu bir doğum günü partisi hayal edenlerin ortak buluşma noktası Cimnas GYM

Çocuğunuz kendini en özel ve mutlu hissedeceği günü yaratıyoruz. Muhteşem sürprizlerle dolu partilerimiz kovan spor kültürü merkezinde başlamıştır. Cimnas GYM de kovan spor kültürü merkezimizde bir yenilik daha.

Cimnas GYM de çocuğunuz eğlencenin doruğunda iken sizler bu esnada 3.katımızda ortamın keyfini çıkarır, arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. Ya da Cimnas GYM de doğum günü partisin de çocuklarınıza eşlik eder onların mutluluk ve eğlencelerine ortak olabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

  • Doğum Günü Partileri
  • Mezuniyet Kutlamaları
  • Baby Shower Partileri
  • Diş Buğdayı Partileri
  • Yeni Yıl Partileri
  • Atölye Programları
  • Profesyonel Bir Ekip
  • Birbirinden Eğlenceli Oyunlar, Yarışmalar
  • Survivor Parkurları

CİMNAS GYM MOBİL GYM OLARAK TA DOGUM GÜNÜ VE ÖZEL DAVET ORGANİZASYONLARINIZDA HİZMET VERMEYE BAŞLAMIŞTIR.


BİLGİLENDİRME ve ÖN REZERVASYON FORMU

Ön rezervasyon formumuzu lütfen telefonda görüştüğünüz şekilde eksiksiz doldurunuz.


Sayın velilerimiz, sevgili öğrencilerimiz ve bizimle birlikte olan herkes,

2020-2021 Eğitim-Öğretim yılından itibaren Cimnas GYM faaliyetlerimize Ataşehir’ deki yeni butik salonumuzda devam edecektir.

Bütün velilerimiz, öğrencilerimiz ve bizimle birlikte olan herkese duyurulur.

              Esra ÇİTİL

 

Cimnas Gym yönetimi olarak değişime ve zorlu şartlara uyum sağlıyor, tüm bu süreçlerde paydaşlarımızla iletişimi etkili bir şekilde sürdürmekteyiz.

Cimnas GYM yönetimi olarak her zaman en büyük önceliğimiz sizlerin ve en kıymetlilerimiz çocuklarımızın güvenliği ve sağlığıdır. Çocukların sağlıklı olabilmeleri amacıyla uygun koşullarda spor yapmaları sağlanması vazgeçilmez ilkemizdir.

Yeni dönem çalışmalarımıza sosyal mesafeye dikkat edilerek planlanmış antrenman programlarımızla ve aldığımız üst düzey hijyen tedbirlerimizle Ataşehir’de butik salonumuzda başlıyoruz.

Pandemi sürecinde, yeni sezonumuzda en güvenli ve en etkili çalışma ortamlarımızı sağlamak için çalışmalarmız yoğun olarak devam etmektedir.

Bu kapsamda, spor salonlarımızda çalışmalara başlayacağımız dönemde, alacağımız tedbirlere yönelik çalışmalarımızı siz değerli ailelerimizin dikkatine tekrardan sunmak isteriz.

Bu olağanüstü dönemin başarıyla geçmesinde sizlerin desteği ve güveninin kıymetli olduğuna inanıyoruz.

Bu süreçte göstermiş olduğunuz destek ve güven için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Kayıt ve detaylı bilgi için tel : 0541 661 25 25  /0216 580 88 80

Saygılarımızla,

WhatsApp chat