saglik-11.jpg

Sosyal Sorumluluk Projemiz

Cimnas GYM’de Sosyal Sorumluluk Projemiz Toplumsal Duyarlılık

İçişleri Bakanlığı’nın COVİD 19 Ek Genelgesi ile 16 Mart 2020 tarihinde Spor merkezleri faaliyetlerinin durdurulması ve kapatılması kararı ile başlayan zor süreçte Cimnas GYM sporcularına ve ilgili kurumlarımıza 31 Mayıs 2020 tarihine kadar ONLINE EĞİTİMLERİMİZİ tamamen ücretsiz olarak destek vermeye çalıştık.

Ayrıca bu süreçte sosyal medya hesaplarımız üzerinden sağlık ve sporla kalmak adına sportif tavsiyeler, videolar, oyunlar, sanat etkinlikleri ve uzman kadromuzla birlikte, özel konuklar ile söyleşiler gerçekleştirdik.

Birbirimize vereceğimiz destekle aşacağımız bu zorlu günlerde 1 Haziran 2020 tarihinden itibaren yeni sezonumuza merhaba diyecek, Covid 19 normalleşme süreci ile sporcularımızın 18 yaş altı çocuklarımızın sokağa çıkma yasağının kaldırılmasının ardından da spor salonlarımız da sizleri bekliyor olacağız.  Sizler ister spor salonlarımızda, isterseniz Online uzaktan eğitim ile çalışmalarımıza her daim katılabilirsiniz…

Önceliğimiz; Evde kaldığımız süreçte, eğlenceli ve güvenilir bir ortamda, çocuklara en erken yaşta spor disiplini, spor bilincini, özbakım becerisi, konsantrasyon ve özgüven kazandırmak. Çocuklarımızın fiziksel, bilişsel ve sosyal duygusal anlamda gelişimlerine destek vermektir.

Özellikle erken yaşlarda spora başlamanın, spora devamlılığın getireceği alışkanlık, ileride yaşam boyu spora katılımın temellerini atacak, sağlıklı ve zinde bir organizma kazanılmasına yardımcı olacak, üretken ve mutlu bireyler olmayı sağlayacaktır.

Sayın velilerimiz, sevgili öğrencilerimiz ve bizimle birlikte olan herkes,

2020-2021 Eğitim-Öğretim yılından itibaren Cimnas GYM faaliyetlerimize Ataşehir’ deki yeni butik salonumuzda devam edecektir.

Bütün velilerimiz, öğrencilerimiz ve bizimle birlikte olan herkese duyurulur.

              Esra ÇİTİL

 

Cimnas Gym yönetimi olarak değişime ve zorlu şartlara uyum sağlıyor, tüm bu süreçlerde paydaşlarımızla iletişimi etkili bir şekilde sürdürmekteyiz.

Cimnas GYM yönetimi olarak her zaman en büyük önceliğimiz sizlerin ve en kıymetlilerimiz çocuklarımızın güvenliği ve sağlığıdır. Çocukların sağlıklı olabilmeleri amacıyla uygun koşullarda spor yapmaları sağlanması vazgeçilmez ilkemizdir.

Yeni dönem çalışmalarımıza sosyal mesafeye dikkat edilerek planlanmış antrenman programlarımızla ve aldığımız üst düzey hijyen tedbirlerimizle Ataşehir’de butik salonumuzda başlıyoruz.

Pandemi sürecinde, yeni sezonumuzda en güvenli ve en etkili çalışma ortamlarımızı sağlamak için çalışmalarmız yoğun olarak devam etmektedir.

Bu kapsamda, spor salonlarımızda çalışmalara başlayacağımız dönemde, alacağımız tedbirlere yönelik çalışmalarımızı siz değerli ailelerimizin dikkatine tekrardan sunmak isteriz.

Bu olağanüstü dönemin başarıyla geçmesinde sizlerin desteği ve güveninin kıymetli olduğuna inanıyoruz.

Bu süreçte göstermiş olduğunuz destek ve güven için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Kayıt ve detaylı bilgi için tel : 0541 661 25 25  /0216 580 88 80

Saygılarımızla,

WhatsApp chat