saglik-11.jpg

Sosyal Sorumluluk Projemiz

Cimnas GYM’de Sosyal Sorumluluk Projemiz Toplumsal Duyarlılık

İçişleri Bakanlığı’nın COVİD 19 Ek Genelgesi ile 16 Mart 2020 tarihinde Spor merkezleri faaliyetlerinin durdurulması ve kapatılması kararı ile başlayan zor süreçte Cimnas GYM sporcularına ve ilgili kurumlarımıza 31 Mayıs 2020 tarihine kadar ONLINE EĞİTİMLERİMİZİ tamamen ücretsiz olarak destek vermeye çalıştık.

Ayrıca bu süreçte sosyal medya hesaplarımız üzerinden sağlık ve sporla kalmak adına sportif tavsiyeler, videolar, oyunlar, sanat etkinlikleri ve uzman kadromuzla birlikte, özel konuklar ile söyleşiler gerçekleştirdik.

Birbirimize vereceğimiz destekle aşacağımız bu zorlu günlerde 1 Haziran 2020 tarihinden itibaren yeni sezonumuza merhaba diyecek, Covid 19 normalleşme süreci ile sporcularımızın 18 yaş altı çocuklarımızın sokağa çıkma yasağının kaldırılmasının ardından da spor salonlarımız da sizleri bekliyor olacağız.  Sizler ister spor salonlarımızda, isterseniz Online uzaktan eğitim ile çalışmalarımıza her daim katılabilirsiniz…

Önceliğimiz; Evde kaldığımız süreçte, eğlenceli ve güvenilir bir ortamda, çocuklara en erken yaşta spor disiplini, spor bilincini, özbakım becerisi, konsantrasyon ve özgüven kazandırmak. Çocuklarımızın fiziksel, bilişsel ve sosyal duygusal anlamda gelişimlerine destek vermektir.

Özellikle erken yaşlarda spora başlamanın, spora devamlılığın getireceği alışkanlık, ileride yaşam boyu spora katılımın temellerini atacak, sağlıklı ve zinde bir organizma kazanılmasına yardımcı olacak, üretken ve mutlu bireyler olmayı sağlayacaktır.

WhatsApp chat