Çadır ve Doğa Kampları - Cimnas GYM

Globally incubate standards compliant channels before scalable benefits. Quickly disseminate superior deliverables whereas web-enabled applications.

ÇADIR ve DOĞA KAMPLARI

Kamp Yeri: Sarıkonaklar Garden Village /Şile

www.silegardenvillage.com

Tesisimiz Şile plajı ve diğer koylardaki tesislere 5-10 dakika mesafedir.

Doğa ile iç içe olmak isteyen, çocuklarıyla sevgiye ve güvene dayalı ilişkisini daha da güçlendirmek isteyen ailelerimizi, yaparak-yaşayarak öğrenme merkezli kampımıza bekliyoruz.

Hedeflerimiz;

  • Çocuklarımızın kişisel gelişim, sevgi, saygı, doğa, çevre, sorumluluk, paylaşma, arkadaşlık, takım ruhu olgusunu oluşturmak ve beraberce yaşamak gibi pek çok önemli öğeleri bir arada taşıyan bir kültürü sağlamaktadır.Kişilik gelişimlerine katkıda bulunmak kişisel gelişim adına kendi başlarına zaman geçirmelerini sağlamak,
  • Kamp ve kampçılığın ne olduğunu,
  • Birey kendisi ailesi ve çevresi ile barışık, başkalarıyla iyi ilişkiler kurma, işbirliği içinde çalışan, hoşgörülü ve paylaşmayı bilen, iyi ve mutlu bireyler vatandaşlar olarak yetiştirmek
  • Bu programın diğer hedefi de tüm kışı yoğun bir okul ve sınav temposunda geçiren öğrencilerimizin hem zihnen hem de bedenen dinlenebilecekleri etkinliklere katılan öğrencilerimizin unutulmaz bir kamp deneyimi yaşamalarını sağlayabilmek.

Sayın velilerimiz, sevgili öğrencilerimiz ve bizimle birlikte olan herkes,

2020-2021 Eğitim-Öğretim yılından itibaren Cimnas GYM faaliyetlerimize Ataşehir’ deki yeni butik salonumuzda devam edecektir.

Bütün velilerimiz, öğrencilerimiz ve bizimle birlikte olan herkese duyurulur.

              Esra ÇİTİL

 

Cimnas Gym yönetimi olarak değişime ve zorlu şartlara uyum sağlıyor, tüm bu süreçlerde paydaşlarımızla iletişimi etkili bir şekilde sürdürmekteyiz.

Cimnas GYM yönetimi olarak her zaman en büyük önceliğimiz sizlerin ve en kıymetlilerimiz çocuklarımızın güvenliği ve sağlığıdır. Çocukların sağlıklı olabilmeleri amacıyla uygun koşullarda spor yapmaları sağlanması vazgeçilmez ilkemizdir.

Yeni dönem çalışmalarımıza sosyal mesafeye dikkat edilerek planlanmış antrenman programlarımızla ve aldığımız üst düzey hijyen tedbirlerimizle Ataşehir’de butik salonumuzda başlıyoruz.

Pandemi sürecinde, yeni sezonumuzda en güvenli ve en etkili çalışma ortamlarımızı sağlamak için çalışmalarmız yoğun olarak devam etmektedir.

Bu kapsamda, spor salonlarımızda çalışmalara başlayacağımız dönemde, alacağımız tedbirlere yönelik çalışmalarımızı siz değerli ailelerimizin dikkatine tekrardan sunmak isteriz.

Bu olağanüstü dönemin başarıyla geçmesinde sizlerin desteği ve güveninin kıymetli olduğuna inanıyoruz.

Bu süreçte göstermiş olduğunuz destek ve güven için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Kayıt ve detaylı bilgi için tel : 0541 661 25 25  /0216 580 88 80

Saygılarımızla,

WhatsApp chat