Çadır ve Doğa Kampları - Cimnas GYM

Globally incubate standards compliant channels before scalable benefits. Quickly disseminate superior deliverables whereas web-enabled applications.

ÇADIR ve DOĞA KAMPLARI

Kamp Yeri: Sarıkonaklar Garden Village /Şile

www.silegardenvillage.com

Tesisimiz Şile plajı ve diğer koylardaki tesislere 5-10 dakika mesafedir.

Doğa ile iç içe olmak isteyen, çocuklarıyla sevgiye ve güvene dayalı ilişkisini daha da güçlendirmek isteyen ailelerimizi, yaparak-yaşayarak öğrenme merkezli kampımıza bekliyoruz.

Hedeflerimiz;

  • Çocuklarımızın kişisel gelişim, sevgi, saygı, doğa, çevre, sorumluluk, paylaşma, arkadaşlık, takım ruhu olgusunu oluşturmak ve beraberce yaşamak gibi pek çok önemli öğeleri bir arada taşıyan bir kültürü sağlamaktadır.Kişilik gelişimlerine katkıda bulunmak kişisel gelişim adına kendi başlarına zaman geçirmelerini sağlamak,
  • Kamp ve kampçılığın ne olduğunu,
  • Birey kendisi ailesi ve çevresi ile barışık, başkalarıyla iyi ilişkiler kurma, işbirliği içinde çalışan, hoşgörülü ve paylaşmayı bilen, iyi ve mutlu bireyler vatandaşlar olarak yetiştirmek
  • Bu programın diğer hedefi de tüm kışı yoğun bir okul ve sınav temposunda geçiren öğrencilerimizin hem zihnen hem de bedenen dinlenebilecekleri etkinliklere katılan öğrencilerimizin unutulmaz bir kamp deneyimi yaşamalarını sağlayabilmek.
WhatsApp chat